Берое и Левски играят при резултат 1:1 в мач в последен

...

НА ЖИВО: Берое - Левски 1:1, сините`` изравняват в края на полувремето

Берое и Левски играят при резултат 1:1  в мач в финален мач от днешния ден efbet Лига. Джани Политино откри резултата още в 4-та минута.

Срещата в Стара Загора ще бъде предавана по DIEMA SPORT , а  Gong.bg  ще наблюдава мача минута по минута.

Летящ старт за домакините от Стара Загора! С доза шанс Берое откри резултата. Вини Трибуле получи топката наоколо до наказателното поле и шутира. След рикошет топката попадна в Джани Политино, който самичък против Николай Михайлов остана невъзмутим и с грациозен удар прати топката в мрежата.

Левски опита да отговори с офанзива през центъра на защитата на Берое. Рикардиньо подаде с едно допиране към Роналдо. Той пое топката, само че се забави и насочи доста неакуратен изстрел, откакто беше бързо затворен от противниковите бранители.

Опитите на " сините " продължиха. Футболистите на Николай Костов получиха опция да обстрелват вратата на Ачинели от директен свободен удар. Марин Петков застана зад топката, само че стреля в стената и топката излезе в ъглов удар.

LIVE  Берое - Левски 1:1

1:0 Джани Политино 4'

Състави:

Берое: 22. Родриго Ачинели, 2. Густаво Каскардо, 3. Франко Минго, 5. Лусиано Скуадроне, 6. Жорди Говеа (К), 91. Вини Трибуле, 24. Стефан Гаврилов, 17. Едуин Ласо, 11. Джани Политино, 10. Енцо Ойос, 9. Сантиаго Годой

Треньор: Хосе Луис Ачиари

Левски: 13. Николай Михайлов (К), 2. Жереми Петрис, 50. Кристиан Димитров, 23, Хосе Кордоба, 6. Вандерсон Цунами, 37. Дарлан, 8. Андриан Краев, 7. Роналдо, 97. Асими Фадига, 88. Марин Петков, 9. Рикардиньо

Треньор: Никлай Костов